لیستت رو بیخیال شو و بزن بریم

دیروز یک عدد آدم زیرک، با ایده های متفاوت و غیر منتظره اش، لیست طولانی کارهای ما رو پاک به هم ریخت و ما سر از جاهای دیگه در آوردیم و خریدهای دیگه کردیم و کارهایی کردیم که در لیست امروزمان نبودند.
و جالبیش هم به همین بود که انعطاف پذیری به عمل آوردیم و لیست کارها رو پرت کردیم دور و گفتیم هر چه بادا باد و هر چه آمد خوش آمد و خیلی هم خوش آمد.
و نتیجه این شد که ما صاحب ۳ جفت کفش و چکمه شدیم بدون اینکه خودمون حتی خبر بشیم و به دنباله اون سر از فروشگاه دیگری در آوردیم و در آنجا هم کلی به ما رسیدگی شد و کلی خرید گیرمان آمد بدون اینکه حتی انتظار و یا توقعی داشته باشیم و در جواب سوالهای ما که آخه چرا و به چه علت؟!!!؟؟!، فقط پاسخ شنیدیم که " خب دیگه... گهی زین به پشت و گهی پشت به زین" و "بزارش به حساب تلافی سالهای پیش". 
صاحب بوتیک هم موقع تحویل جعبه بزرگ خریدهامون به من تبریک تولدی گفت و در جواب من که با خنده و تعجب گفتم که تولدم الان نیست, گفت "اوه ساری! چون این همه خرید واستون شد من حدس زدم کادوی تولدتون بوده!" 
و این آدم زیرک همراه هم در لحظه آخر که از هم جدا شدیم دسته گل بزرگی که نیم ساعت قبلش با همدیگه از بازار گلفروشان
(مثلا برای خونه اش) خریده بودیم و خیلی "اتفاقی" از گلهای مورد علاقه من هم بود رو بهم داد و گفت این هم واسه تشکر بابت همه سالهای گذشته و واسه عید نوروز!!!
******************
راستی بچه های هلند، میدونستین دیشب "'super' full moon' " بود؟ ماه خیلی خیلی زیبا و دیدنی بود. این هم عکسی که از ماه گرفتیم.
.................
PS. عکس رو هر کاری کردم آپلود نشد که نشد... فکر میکنم حجمش زیاده... ولی عوضش این لینک رو در این مورد ببینید جالبه:
 
/ 1 نظر / 2 بازدید
بهاربی خزان

چه اینجا خوشگل شدا[چشمک] سال نو تو هم مبارک عزیزم[قلب] ما این شانس رو داریم 2بار برای سال نو آرزو کنیم خوبه!اگه از برنامه ریزی میلادی عقب افتادیم میندازیمش شمسی[نیشخند]مثلا من از فردا خیلی کارا باید بکنم که قرار بود 3ماه پیش بکنم[خنده]سالی پر از شادی و موفقیت داشته باشی[قلب][گل]